Nie masz pomysłu na prezent? Oto niezawodne rozwiązania!

Nie masz pomysłu na prezent? Oto niezawodne rozwiązania!

Hop, hop! Czy wiecie, że już za kilka dni kolejny rozkoszny powód, by obdarować kogoś, kogo się kocha? A gdyby tego było mało, dwa dni później jest kolejny! Zastanawiasz się, co to takiego? Już wszystko Ci wyjaśniam. Otóż wielkimi krokami zbliża się: Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny. Czas więc pomyśleć o prezencie. Skarpety i rajtki definitywnie odpadają. Możesz iść na łatwiznę. Albo zafunduj Wam prawdziwie niebiański tydzień!

RADA DLA NIEGO: Rajtkuj się kto może!

Jak tradycja chciała w Dzień Kobiet płeć (nie-taka-znowu) brzydka stara się, by ta ładniejsza poczuła się doceniona i kochana. Co prawda robią to chłopaki nasze, kochane każdego dnia, ale w takie szczególne dni jakby bardziej im się chciało! Kupują czekoladki, wino, kwiaty, a czasem rajtki! Jak to brzmi?! To słowo powinno być za zakazane. Na szczęście mamy doskonałą alternatywę dla tej nudy.

Garter stockings! To połączenie pończoszek i pasa do pończoch! Fantastyczny duet, który sprawi, że padniesz do jej stóp!

RADA DLA NIEJ: TULIPANA

Wiosna! Cieplejszy wieje wiatr, ptaszyny świergolą i wszystko zaczyna kwitnąć! Przebiśniegi, krokusy i tulipany! Jednym słowem niezłe kwiatki. Jak głosi internetowa legenda czerwone tulipany są symbolem miłości. Ale przecież nie kupisz facetowi kwiatków. Przecież on nie koza, zieleniny nie jada. Mamy dla Ciebie radę! Odziej swoje boskie ciało w jeden z obsessyjnych modeli oczywiście w kolorze miłości i namiętności. Bądź jego kwiatuszkiem – Tulipana!

Pełen bukiet:

RADA DLA NIEJ/NIEGO: Bombonierka

Pamiętasz, co Forest Gump mówił o życiu? Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz, na co trafisz! Zrób więc zestaw pełen niespodzianek w wersji soft i w wersji hard! Wszystko przepyszne, po prostu BEST. Wybieraj jak chcesz i jak lubisz! To będzie słodka i bardzo kusząca bombonierka!

Oto złotka, którym się nie oprzesz:

RADA DLA NIEJ: Zarumienisz się!

Nic tak nie nudzi jak rutyna! Przewidywalność i schematy zachowaj na inne zadania! W łóżku wykaż się fantazją i… finezją! Z takim kreatywnym prezentem uruchomisz w nim całkiem nowe doznania! Nie wiesz, czy mu się spodoba?! O ile nie masz na imię Ada, wierz mi to jak najbardziej wypada. A szczęka opada!

Oto kostiumy do zadań specjalnych:

RADA DLA NIEGO: Nie ma prezentu złego

O ile jest z Obsessive! Chciałabym powiedzieć, że to żart, ale nie! Obsessive łączy ludzi. Jeżeli boisz się, co powie Ona, weź ją sposobem! Zaproś na wspólne wybieranie prezentu! Pokaż jej co lubisz. Zacznij od delikatnej kategorii Sexy i stopniowo zwiększaj pikantność. Pamiętaj, że razem z każdym kroczkiem będziecie chcieli więcej.

Seksowne przyjemnego początki:

Masz ochotę na więcej? Zapraszam:

obsessive.com

Ten wpis został opublikowany w kategorii inspiracje, porady i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.