THE END

THE END

Czasami przychodzi moment, w którym trzeba powiedzieć dość, stop. Dalej już nie pójdziemy. I właśnie teraz nadszedł czas, by powiedzieć: Do widzenia! Tak. To już jest koniec. Kończymy naszą działalność na Kokieterii! Ale nie smućcie się, bo każdy koniec, to nowy początek! I my, właśnie dziś, zaczynamy całkiem coś innego!

Pakujemy się

Właśnie spakowaliśmy nasz kokieteryjny dobytek i ruszamy w drogę w nieznane. Zostawiamy tu dla Ciebie wszystkie artykuły. Śmiało zaglądaj tu, ile tylko razy chcesz. Znajdziesz tu mnóstwo Cię interesujących tematów! Są do Twojej dyspozycji. Możesz je czytać i wdrażać nasze porady w życie!

Wiemy, jak bardzo Ci smutno. Nam też! Spędziliśmy ze sobą wiele cudownych chwil. Dużo się przez ten czas na Kokieterii wydarzyło. Recenzje, inspiracje, porady! Byłeś z nami i jesteśmy Ci za to bardzo wdzięczni! Nie zapomnimy o Tobie! I mamy nadzieję, że Ty nie zapomnisz o nas!

A gdyby było Ci tęskno…

…szybciutko wskakuj na naszą stronę >>> LINK <<< i szukaj nas w zakładce BLOG! Tam właśnie się przenosimy! Zaskoczyliśmy Cię? Na pewno! Prawda, że skaczesz pod sufit z radości? Powiedź, że tak!

Dopiero zaczynamy urządzać nasze gniazdko, ale wierz nam, będzie odlotowe! Jeszcze czujemy zapach farby na ścianach, wszystko jest nowe i totalnie odjazdowe! 😉 Nowe kąty zaaranżujemy tak, żebyś czuł się całkowicie swobodnie.

A teraz czas na małe zapowiedzi. Na nowym blogu znajdziesz kategorie, które znasz i które pomogą Ci być jeszcze bardziej obsessyjną osobą! Na pewno spodoba Ci się fakt, że będziemy tworzyć recenzje obsessyjnej bielizny. Do tego dorzucimy sporą dawkę inspirujących tematów, informacji o nowych kolekcjach oraz aktualności z życia Obsessive! Prawda, że robi się ciekawie? W sekrecie zdradzę Ci także, że na nowy Blog zabraliśmy ze sobą kilka wpisów. Specjalnie dla Ciebie, byś mógł wracać do tego, co lubisz wybraliśmy te najlepsze, które cieszyły się największą popularnością!

Będziemy się starać, byś nigdy się nie nudził i zawsze dostawał inspirującą dawkę obsessyjnych wiadomości. W końcu jesteśmy od tego, żeby Cię bawić, inspirować i kochać!

No więc teraz robimy hop do nowego i już nas nie ma!

Pa, pa i do zobaczenia na Obsessive.com

Obsessive Team

Ten wpis został opublikowany w kategorii porady i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.